Bu site, tarayıcınız için sınırlı desteğe sahiptir. Edge, Chrome, Safari veya Firefox'a geçmenizi öneririz.

📦 500 TL VE ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO 📦

ÇÖZÜM

ORTAKLIĞI

Açıldığımız 2020 yılından bugüne küçük ve büyük ölçekli bir çok markaya özel üretim ve toptan satış yapmaktayız. Kaliteden ödün vermeden, yeni girişimlerden sektör lideri markalara kadar bir çok şirket ile birlikte büyümeye devam ediyoruz.

REFERANSLARIMIZDAN BAZILARI

Microsoft Türkiye için organizasyonlarında kullanmak üzere çeşitli ürünler üretmekteyiz.

Ülkemizdeki bankacılık sektörünün öncü kuruluşlarından olan Yapı Kredi ile çeşitli ürün gruplarında dönemsel çalışmalarımız devam etmektedir.

Organizasyon ve etkinlik sektörünün önde gelen şirketlerinden Medkom için çeşitli etkinliklerinde dağıtılmak üzere promosyon plaj havluları tedarik etmekteyiz.

Önde gelen bira üreticilerinden birisine ait bir girişim olan Köpüürt için bira temalı ürünler üretmekteyiz.

Sektörün öncü markalarından olan Kaden Grup ile düzenli olarak çeşitli ürün gruplarında çalışmaktayız.

Sigortacılık sektörünün dünyadaki öncü ve en güvenilir kuruluşlarından olan Allianz ile çeşitli ürün gruplarında dönemsel çalışmalarımız devam etmektedir.

Sektöründe en kaliteli ve tasarım ürünler ile bilinen Miela Kids için plaj havlusu üretimi yapıyoruz.

Trabzonda bulunan ve bölgenin en büyüğü olan Tirvana Restoran için logolu runner örtü, ve minder kılıfları ile çözüm ortaklığı sunuyoruz.

İş Portföy ve Privia ile çeşitli ürünlerde iş birliğimiz bulunmaktadır.

Philip Morris International bünyesindeki The Reds çalışanları için hediye olarak verilmek üzere çeşitli ürünlerde işbirliğimiz bulunmaktadır.

Unilever bünyesindeki Algida personeli için hediye plaj havlusu tedarik etmekteyiz.

LÜTFEN TALEBİNİZİ BELİRTİNİZ

Bize hangisi yoluyla ulaştınız?

Toptan Satış

Plaj havlusu, Runner Örtü, Kırlent Kılıfı, Mum, Beton Aksesuar, Polar Battaniye ve Şal, Metal Tablo, Kanvas Tablo, Golf Havlusu, Baskılı Bardak ve Baskılı Kupa dahil dekorasyon ve promosyon ürünleri için size özel tasarımlar ile toptan satış talepleriniz için lütfen bize yazın. İster sizin için özel tasarım hazırlayalım isterseniz kendi tasarımlarınızı gönderin sizin için üretim yapalım. Tüm işbirliği ve çözüm ortaklığı talepleriniz için yazabilirsiniz.

Sepet

Tebrikler! Siparişiniz ücretsiz gönderim için uygundur Sepetinize 500TL ürün ekleyin siparişinizde Kargonuz ücretsiz olsun.
Satın alınabilecek başka ürün yok

Sepetiniz şu anda boş.