Bu site, tarayıcınız için sınırlı desteğe sahiptir. Edge, Chrome, Safari veya Firefox'a geçmenizi öneririz.

📦 500 TL VE ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO 📦

Sık Sorulan Sorular

KİŞİYE ÖZEL BASKI VAR MI ?

Duvar örtüleri, kırlent, beton mum, nevresim, runner örtü, poster, fon perde, kanvas tablo, plaj havlusu ve polar battaniyele ve şallarda kişiye özel baskı seçeneğimiz farklı boyut seçenekleri ile sunulmaktadır. Görsel şeklinize uygun olan boyut seçerek sipariş verebilirsiniz.

DUVAR ÖRTÜSÜNÜ NASIL ASABİLİRİM ?

Duvar örtüsü ürünlerimiz üst iki köşesinde dikili cırt ile gelmektedir ve beraberinde gönderilen iki adet entegre cırta sahip 3M bant ile her türlü duvara zarar vermeden kolayca asılabilmektedir. Cırt sistemi sayesinde ürünü dilediğiniz zaman çıkartıp yıkayabilir ve yeniden asabilirsiz.

ÜRÜNE HANGİ AYARDA ÜTÜ YAPABİLİRİM ?

Tekstil ürünlerimizin çoğu bir çoğu sentetik kumaşlar içermektedir ve düşük sıcaklıkta ütülenebilir. Sentetik kumaşlar, yüksek sıcaklıklarda kolayca eriyebilir. Pamuk ve pamuk karışımı olan ürünlerde ürünün baskısına zarar vermemek adına düşük sıcaklıkta ütülemeniz önerilir.

METAL DUVAR ÜRÜNÜ DUVARA NASIL ASABİLİRİM ?

Metal ürünlerimizi sağlam durması için duvara çivi veya vida ile asmanızı tavsiye ederiz. Çocukların ve evcil hayvanların ulaşamayacağı başlıklara asmanızı tavsiye ederiz.

HANGİ ÜRÜNLER GERİ DÖNÜŞTÜRÜLEBİLİR ?

TEKSTİL ÜRÜNLERİ:

Duvar örtüsü, kırlent kılıfı, runner örtü, fon perde, spor havluları, mutfak havluları, polar battane ve şallar polyester bazlı olup OEKO-TEX® onaylı tesislerde çevre dostu boyalar kullanılarak baskı yapılmıştır. Tamamen geri dönüştürülebilirler.

Polyester plaj havlularımızın tamamını geri dönüştürülmüş plastiklerden oluşan iplik ile üretilmekte olup OEKO-TEX® onaylı tesislerde özel boyalar kullanılarak baskı yapılmıştır. Tamamen geri dönüştürülebilirler.

METAL ÜRÜNLER:

Metal ürünlerimiz tamamen geri dönüştürülmüş malzemelerden oluşmakta olup elektrostatik toz boya ile boyanmaktadır. Tamamen geri dönüştürülebilirler.

ÜRÜNLER DIŞ MEKAN KULLANIMI İÇİN UYGUN MU ?

TEKSTİL ÜRÜNLERİ:

Duvar örtüsü, kırlent kılıfı, kanvas tablo, runner örtü, fon perde, spor havluları, mutfak havluları, polar battane ve şallarımız OEKO-TEX®onaylı tesislerde özel boyalar kullanılarak kumaşlara 220 derece sıcaklıkta basılmaktadır. Doğrudan güneş ve yağmur altında kalmadığı sürece rengini koruyarak uzun yıllar dış mekanlarda kullanılabilir.

METAL ÜRÜNLER:

Metal ürünlerimiz özel elektrostatik toz boyalar kullanılarak 200 derece sıcaklıktaki fırında üretilmektedir. Doğrudan yağmur altında kalmadığı sürece paslanma sorunu olmadan uzun yıllar dış mekanlarda kullanılabilir.

BETON ÜRÜNLER:

Tüm beton ürünlerimiz dış mekan doğrudan suya maruz kalmadığı sürece dış mekanda uzun yıllar kullanılabilir.

ÜRÜNLER YIKAMAYA UYGUN MU ?

Tüm tekstil ürünlerimizi 40 ° derecede ağartıcı kullanmadan, yumuşatıcı ve deterjanla makinenizde rahatlıkla yıkayabilirsiniz. Kurutucuda düşük devirde kurutunuz.

ÖZEL BOYUTLANDIRMA VAR MI ?

Şu anda diğer ürünlerimizde kişiselleştirme seçeneğimiz bulunmamaktadır.

Kategoriler üzerinden kişiye özele tıklayarak ürünleri görebilir, sipariş oluşturabilirsiniz.

SİPARİŞİM HASARLI GELİRSE NE OLUR ?

Ne yazık ki, ara sıra bu tür şeyler oluyor, ancak endişelenmeyin, yenisini gönderebiliriz veya kabul ederseniz size kısmi bir geri ödeme yapabiliriz.

SİPARİŞLER NE ZAMAN KARGOYA VERİLİYOR ?

Hafta içi saat 14.00'a kadar oluşturulan siparişler genellikle 2 iş günü içerisinde kargoya verilir ancak aynı gün vermek için elimizden geleni yapıyoruz. Kargo firması tahmini 2 iş günü içerisinde tarafınıza teslim etmektedir. Kapıda ödemeli siparişlerin gönderimi yoğunluğa göre değişiklik gösterebilir.

HANGİ KARGO FİRMALARIYLA ÇALIŞIYORSUNUZ ?

Gönderimlerimizin tamamını Yurtiçi Kargo ile yapıyoruz.

KAPIDA ÖDEMELİ SİPARİŞLERDE NEDEN EK ÜCRET ALINIYOR ?

Kapıda ödeme ile alınan siparişlerde kargo firması tahsilata aracılık ettiği için ek hizmet ücreti almaktadır. Bu miktar her kargo firmasında aynı olmamakla beraber bazı kargo firmalarında fatura tutarına göre değişkenlik gösterebilir. Ayrıca kapıda ödemeli siparişlerin ödemesi alınmadığı için teslim alınmayıp satıcı firmalara iade olması durumunda gidiş-dönüş kargo ücreti ile ek masraf oluşturmaktadır.

Sepet

Tebrikler! Siparişiniz ücretsiz gönderim için uygundur Sepetinize 500TL ürün ekleyin siparişinizde Kargonuz ücretsiz olsun.
Satın alınabilecek başka ürün yok

Sepetiniz şu anda boş.